TURDA DEVELOPMENT SRL - CUI 19020041, Turda – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA20 ani pe piață
TURDA DEVELOPMENT SRL
CUI 19020041J2006003046128
P-ța 1 DECEMBRIE 1918, et. P, Municipiul Turda, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 118 mii lei, profit net 3,1 mil lei.
Date de identificare
CUI
19020041
Nr. Registrul Comerțului
J2006003046128
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 septembrie 2006
EUID
ROONRC.J2006003046128
Cod poștal
401094
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 18.09.2006
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
27.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Turda
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
118 mii lei
-44% față de 2024
Profit net
3,1 mil lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
-1,3 mil lei
Datorii
8,9 mil lei
Active totale
7,7 mil lei
Marjă netă
2.600,5%
Risc crescut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (116%); cifra de afaceri a scăzut cu 44% față de 2024.
Clasament și firme similare
Locul 153 din 204 în județul Cluj și locul 2.109 din 2.809 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
0126Cultivarea fructelor oleaginoase
0127Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
0128Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
0129Cultivarea altor plante permanente
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
0163Activități după recoltare și pregătirea semințelor
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
252
0
26 mii
47 mii
68 mii
192 mii
153 mii
211 mii
118 mii
Venituri totale
1.507
2,2 mil
1.194
26 mii
73 mii
68 mii
192 mii
153 mii
211 mii
5,1 mil
Cheltuieli totale
573 mii
2,2 mil
307 mii
572 mii
275 mii
422 mii
540 mii
567 mii
605 mii
1,4 mil
Profit / pierdere brută
-571 mii
921
-305 mii
-546 mii
-202 mii
-354 mii
-348 mii
-415 mii
-394 mii
3,6 mil
Profit / pierdere netă
-571 mii
918
-305 mii
-546 mii
-202 mii
-355 mii
-350 mii
-416 mii
-396 mii
3,1 mil
Număr mediu de angajați
6
6
7
7
6
7
8
8
6
—
Active imobilizate
5,4 mil
7,6 mil
8 mil
8 mil
8 mil
7,8 mil
7,7 mil
8,6 mil
8,5 mil
7 mil
Active circulante
303 mii
604 mii
422 mii
263 mii
222 mii
224 mii
291 mii
503 mii
436 mii
632 mii
din care stocuri
0
79 mii
120 mii
1.582
1.680
0
2.000
1.364
8.559
3.853
creanțe
286 mii
419 mii
302 mii
254 mii
212 mii
222 mii
256 mii
458 mii
406 mii
603 mii
casa și conturi la bănci
17 mii
106 mii
350
7.984
8.487
1.088
34 mii
44 mii
21 mii
24 mii
Datorii
7,3 mil
9,9 mil
10,4 mil
10 mil
10,2 mil
10,4 mil
10,6 mil
12,2 mil
12,4 mil
8,9 mil
Venituri în avans
—
—
—
832 mii
832 mii
832 mii
832 mii
832 mii
832 mii
—
Capitaluri proprii
-1,7 mil
-1,7 mil
-2 mil
-2,6 mil
-2,8 mil
-3,2 mil
-3,5 mil
-3,9 mil
-4,3 mil
-1,3 mil
din care capital subscris vărsat
3.530
3.530
3.530
3.530
3.530
3.530
3.530
3.530
3.530
3.530
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.