UNION CONSTRUCTION & ENGINEERING SRL - CUI 22098989, București Sector 1 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA19 ani pe piață
UNION CONSTRUCTION & ENGINEERING SRL
CUI 22098989J2007013467408
Str. Poiana Narciselor, et. 6, ap. 37, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 478 mii lei, profit net 90 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
22098989
Nr. Registrul Comerțului
J2007013467408
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 iulie 2007
EUID
ROONRC.J2007013467408
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 27.08.2018
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 23.08.2018
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
17.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
478 mii lei
+23% față de 2024
Profit net
90 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
20 mii lei
Datorii
525 mii lei
Active totale
545 mii lei
Marjă netă
18,9%
Cifră / angajat
478 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 186 din 255 în județul București și locul 1.266 din 1.942 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
3317Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
3600Captarea, tratarea și distribuția apei
3700Colectarea și epurarea apelor uzate
3811Colectarea deșeurilor nepericuloase
3812Colectarea deșeurilor periculoase
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 96% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
306 mii
1 mil
801 mii
881 mii
1,7 mil
669 mii
219 mii
475 mii
389 mii
478 mii
Venituri totale
306 mii
1 mil
801 mii
885 mii
1,7 mil
669 mii
219 mii
475 mii
389 mii
478 mii
Cheltuieli totale
632 mii
1,2 mil
869 mii
846 mii
641 mii
604 mii
523 mii
631 mii
577 mii
379 mii
Profit / pierdere brută
-326 mii
-124 mii
-68 mii
39 mii
1 mil
65 mii
-304 mii
-156 mii
-188 mii
99 mii
Profit / pierdere netă
-326 mii
-135 mii
-76 mii
30 mii
994 mii
60 mii
-306 mii
-161 mii
-194 mii
90 mii
Număr mediu de angajați
2
2
2
2
2
3
4
4
2
1
Active imobilizate
57 mii
2.889
55 mii
40 mii
331 mii
667 mii
518 mii
375 mii
236 mii
159 mii
Active circulante
392 mii
459 mii
442 mii
599 mii
689 mii
702 mii
332 mii
448 mii
319 mii
386 mii
din care stocuri
1.250
7.724
—
—
—
—
—
—
—
—
creanțe
390 mii
345 mii
440 mii
472 mii
574 mii
355 mii
308 mii
413 mii
317 mii
347 mii
casa și conturi la bănci
470
106 mii
1.969
127 mii
115 mii
347 mii
25 mii
35 mii
1.599
39 mii
Cheltuieli în avans
3.726
3.726
3.726
3.726
4.574
4.574
13 mii
4.574
4.574
—
Datorii
534 mii
681 mii
792 mii
904 mii
292 mii
582 mii
579 mii
704 mii
630 mii
525 mii
Capitaluri proprii
-81 mii
-215 mii
-291 mii
-261 mii
733 mii
792 mii
284 mii
124 mii
-70 mii
20 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.