VANEA & VERONICA COMPANY SRL - CUI 21076206, Pașcani | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA19 ani pe piață
VANEA & VERONICA COMPANY SRL
CUI 21076206J2007000436220
Aleea IZVOARELOR, bl. A4, sc. A, et. P, ap. 2, CAM.2, Municipiul Pașcani, Iași
În 2025: cifra de afaceri 419 mii lei, pierdere netă 100 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
21076206
Nr. Registrul Comerțului
J2007000436220
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 februarie 2007
EUID
ROONRC.J2007000436220
Cod poștal
705200
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.02.2018
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
06.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
419 mii lei
-13% față de 2024
Pierdere netă
100 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
-100 mii lei
Datorii
552 mii lei
Active totale
452 mii lei
Marjă netă
-23,7%
Cifră / angajat
210 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 456 din 1.156 în județul Iași și locul 13.853 din 32.945 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4321Lucrări de instalații electrice
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
4634Comerț cu ridicata al băuturilor
4635Comerț cu ridicata al produselor din tutun
4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
4638
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (122%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
128 mii
229 mii
101 mii
126 mii
140 mii
494 mii
387 mii
501 mii
480 mii
419 mii
Venituri totale
128 mii
229 mii
101 mii
126 mii
154 mii
494 mii
391 mii
523 mii
483 mii
419 mii
Cheltuieli totale
122 mii
178 mii
115 mii
126 mii
140 mii
432 mii
402 mii
476 mii
513 mii
510 mii
Profit / pierdere brută
5.806
51 mii
-15 mii
59
14 mii
62 mii
-11 mii
48 mii
-31 mii
-91 mii
Profit / pierdere netă
3.241
48 mii
-15 mii
-1.198
13 mii
58 mii
-14 mii
43 mii
-39 mii
-100 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
2
1
2
2
2
2
2
Active imobilizate
317
317
317
317
317
34 mii
51 mii
36 mii
29 mii
9.998
Active circulante
140 mii
170 mii
190 mii
181 mii
201 mii
310 mii
432 mii
478 mii
462 mii
442 mii
din care stocuri
139 mii
158 mii
183 mii
171 mii
200 mii
308 mii
388 mii
421 mii
430 mii
401 mii
creanțe
103
—
6.466
82
82
1.456
28 mii
25 mii
19 mii
30 mii
casa și conturi la bănci
170
11 mii
346
10 mii
621
882
16 mii
32 mii
13 mii
11 mii
Datorii
224 mii
206 mii
244 mii
236 mii
244 mii
327 mii
483 mii
471 mii
492 mii
552 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
2.328
2.328
2.328
—
—
Capitaluri proprii
-84 mii
-36 mii
-54 mii
-55 mii
-43 mii
14 mii
-2.164
41 mii
-685
-100 mii
din care capital subscris vărsat
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.