VANILLA EVENIMENTE SRL - CUI 33894993, Cluj-Napoca | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare11 ani pe piață
VANILLA EVENIMENTE SRL
CUI 33894993J12/3482/2014
Trifoiului, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 206 mii lei, profit net 80 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
33894993
Nr. Registrul Comerțului
J12/3482/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 decembrie 2014
EUID
ROONRC.J12/3482/2014
Cod poștal
400425
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.2017
TVA la încasare
Da
din 01.09.2017
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
206 mii lei
-36% față de 2024
Profit net
80 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
6.655 lei
Datorii
105 mii lei
Active totale
112 mii lei
Marjă netă
38,7%
Cifră / angajat
103 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 105 din 287 în județul Cluj și locul 1.598 din 4.651 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.
4617Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
4634Comerț cu ridicata al băuturilor
4635Comerț cu ridicata al produselor din tutun
4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 94% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 36% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
139 mii
434 mii
550 mii
555 mii
53 mii
154 mii
337 mii
343 mii
322 mii
206 mii
Venituri totale
139 mii
439 mii
550 mii
562 mii
53 mii
156 mii
337 mii
347 mii
347 mii
260 mii
Cheltuieli totale
117 mii
430 mii
614 mii
541 mii
156 mii
151 mii
208 mii
248 mii
289 mii
164 mii
Profit / pierdere brută
22 mii
8.821
-64 mii
21 mii
-103 mii
4.425
129 mii
98 mii
58 mii
96 mii
Profit / pierdere netă
19 mii
4.465
-69 mii
16 mii
-103 mii
2.869
125 mii
95 mii
49 mii
80 mii
Număr mediu de angajați
2
2
3
3
1
1
1
2
2
2
Active imobilizate
11 mii
10 mii
72 mii
59 mii
42 mii
53 mii
30 mii
-18 mii
10 mii
30 mii
Active circulante
264 mii
122 mii
31 mii
40 mii
47 mii
56 mii
71 mii
76 mii
59 mii
82 mii
din care stocuri
36 mii
—
—
3.731
—
2.555
—
2.555
—
13 mii
creanțe
1.239
18 mii
29 mii
31 mii
46 mii
35 mii
42 mii
50 mii
46 mii
61 mii
casa și conturi la bănci
227 mii
104 mii
2.727
5.223
1.638
19 mii
29 mii
23 mii
13 mii
8.027
Cheltuieli în avans
—
13 mii
13 mii
25 mii
4.298
1.001
1.018
168
393
275
Datorii
437 mii
309 mii
345 mii
349 mii
430 mii
447 mii
316 mii
178 mii
142 mii
105 mii
Venituri în avans
—
—
6.500
—
—
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
-163 mii
-164 mii
-235 mii
-225 mii
-336 mii
-338 mii
-215 mii
-120 mii
-73 mii
6.655
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.