VISTELI IMPEX SRL - CUI 5636336, Cartojani (com. Roata De Jos) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA32 ani pe piață
VISTELI IMPEX SRL
CUI 5636336J1994000300527
REPUBLICII, Sat Cartojani, Comuna Roata De Jos, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 3,3 mil lei, profit net 877 mii lei, 3 angajați.
Date de identificare
CUI
5636336
Nr. Registrul Comerțului
J1994000300527
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 aprilie 1994
EUID
ROONRC.J1994000300527
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.01.1998
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3,3 mil lei
+22% față de 2024
Profit net
877 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
2,1 mil lei
Datorii
843 mii lei
Active totale
3 mil lei
Marjă netă
26,5%
Cifră / angajat
1,1 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 37 din 697 în județul Giurgiu și locul 2.884 din 32.957 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
0312Pescuitul în ape dulci
0322Acvacultura în ape dulci
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0899Alte activități extractive n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 28% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
202 mii
643 mii
1,3 mil
1,1 mil
1 mil
534 mii
2,2 mil
642 mii
2,7 mil
3,3 mil
Venituri totale
240 mii
726 mii
1,3 mil
1,1 mil
1,1 mil
558 mii
2,2 mil
643 mii
2,7 mil
3,3 mil
Cheltuieli totale
233 mii
358 mii
396 mii
759 mii
1 mil
817 mii
2 mil
971 mii
2,1 mil
2,3 mil
Profit / pierdere brută
7.227
368 mii
946 mii
380 mii
34 mii
-259 mii
224 mii
-328 mii
648 mii
1 mil
Profit / pierdere netă
5.204
362 mii
933 mii
369 mii
23 mii
-265 mii
202 mii
-335 mii
534 mii
877 mii
Număr mediu de angajați
3
3
4
4
4
4
4
4
4
3
Active imobilizate
566 mii
693 mii
745 mii
917 mii
894 mii
865 mii
829 mii
913 mii
813 mii
990 mii
Active circulante
308 mii
381 mii
720 mii
1,1 mil
1,3 mil
1 mil
1,3 mil
696 mii
1,4 mil
2 mil
din care stocuri
50 mii
—
—
—
111 mii
1.560
9.459
40 mii
—
—
creanțe
219 mii
329 mii
550 mii
788 mii
1,1 mil
903 mii
1,2 mil
586 mii
890 mii
1,5 mil
casa și conturi la bănci
39 mii
52 mii
170 mii
273 mii
112 mii
124 mii
85 mii
70 mii
498 mii
489 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
11 mii
6.574
2.924
—
—
—
—
Datorii
823 mii
660 mii
119 mii
275 mii
463 mii
424 mii
452 mii
268 mii
326 mii
843 mii
Capitaluri proprii
52 mii
413 mii
1,3 mil
1,7 mil
1,7 mil
1,5 mil
1,7 mil
1,3 mil
1,9 mil
2,1 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.