WHITE CONCEPT PROJECT S.R.L. - CUI 42447420, Sânmartin | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare6 ani pe piață
WHITE CONCEPT PROJECT S.R.L.
CUI 42447420J5/640/2020
ȘTEFAN CEL MARE, Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor
În 2024: cifra de afaceri 305 mii lei, pierdere netă 255 mii lei, 3 angajați.
Date de identificare
CUI
42447420
Nr. Registrul Comerțului
J5/640/2020
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 aprilie 2020
EUID
ROONRC.J5/640/2020
Cod poștal
417495
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 24.04.2020
TVA la încasare
Da
din 24.04.2020
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2024
Cifra de afaceri
305 mii lei
-76% față de 2023
Pierdere netă
255 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
-255 mii lei
Datorii
840 mii lei
Active totale
586 mii lei
Marjă netă
-83,5%
Cifră / angajat
102 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 34 din 98 în județul Bihor și locul 814 din 2.148 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 26.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
0729Extracția altor minereuri metalifere neferoase
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0891Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
0893Extracția sării
0899Alte activități extractive n.c.a.
0990Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor
1084Fabricarea condimentelor și ingredientelor
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2399Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2024; datorii mai mari decât activele (143%); cifra de afaceri a scăzut cu 76% față de 2023. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2020
2023
2024
Cifra de afaceri netă
397 mii
1,3 mil
305 mii
Venituri totale
397 mii
1,3 mil
308 mii
Cheltuieli totale
241 mii
987 mii
558 mii
Profit / pierdere brută
155 mii
296 mii
-249 mii
Profit / pierdere netă
152 mii
284 mii
-255 mii
Număr mediu de angajați
1
4
3
Active imobilizate
—
77 mii
50 mii
Active circulante
215 mii
742 mii
536 mii
din care stocuri
8.500
4.815
4.815
creanțe
34 mii
545 mii
506 mii
casa și conturi la bănci
173 mii
192 mii
25 mii
Datorii
63 mii
535 mii
840 mii
Capitaluri proprii
152 mii
284 mii
-255 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.