În 2025: cifra de afaceri 223 mii lei, pierdere netă 109 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
30742796
Nr. Registrul Comerțului
J2012001565084
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 octombrie 2012
EUID
ROONRC.J2012001565084
Cod poștal
500233
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 15.12.2023
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
18.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
223 mii lei
-35% față de 2024
Pierdere netă
109 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
38 mii lei
Datorii
266 mii lei
Active totale
304 mii lei
Marjă netă
-48,8%
Cifră / angajat
111 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 39 din 89 în județul Brașov și locul 1.096 din 2.286 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1812 – Alte activități de tipărire n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 1812 – Alte activități de tipărire n.c.a.
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
0125Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
0127Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
0128Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
0129Cultivarea altor plante permanente
0147Creșterea păsărilor
1013Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 87% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 35% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
237 mii
393 mii
950 mii
1,1 mil
271 mii
521 mii
618 mii
418 mii
345 mii
223 mii
Venituri totale
266 mii
472 mii
1,1 mil
1,1 mil
301 mii
1,4 mil
840 mii
594 mii
423 mii
235 mii
Cheltuieli totale
258 mii
437 mii
999 mii
1,1 mil
291 mii
971 mii
831 mii
326 mii
391 mii
341 mii
Profit / pierdere brută
8.238
35 mii
100 mii
24 mii
10 mii
412 mii
9.150
267 mii
32 mii
-107 mii
Profit / pierdere netă
5.580
31 mii
91 mii
13 mii
8.245
400 mii
4.299
263 mii
26 mii
-109 mii
Număr mediu de angajați
4
4
1
1
2
2
1
1
2
2
Active imobilizate
162 mii
192 mii
266 mii
254 mii
258 mii
218 mii
265 mii
346 mii
283 mii
251 mii
Active circulante
113 mii
199 mii
547 mii
798 mii
1,2 mil
842 mii
296 mii
243 mii
112 mii
54 mii
din care stocuri
23 mii
83 mii
281 mii
420 mii
422 mii
161 mii
107 mii
94 mii
12 mii
32 mii
creanțe
82 mii
112 mii
261 mii
361 mii
631 mii
676 mii
185 mii
146 mii
92 mii
5.350
casa și conturi la bănci
8.304
3.320
4.650
17 mii
174 mii
5.340
4.990
3.272
8.286
16 mii
Cheltuieli în avans
71 mii
—
—
—
—
—
21 mii
2.967
—
—
Datorii
246 mii
260 mii
613 mii
839 mii
1,1 mil
463 mii
505 mii
317 mii
177 mii
266 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
164 mii
525 mii
66 mii
—
—
—
Capitaluri proprii
100 mii
131 mii
200 mii
213 mii
222 mii
73 mii
12 mii
275 mii
218 mii
38 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.