ZONE TECH S.R.L. - CUI 30894344, Cârlig (com. Popricani) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA13 ani pe piață
ZONE TECH S.R.L.
CUI 30894344J2012001930226
Sat Cârlig, Comuna Popricani, Iași
În 2025: cifra de afaceri 270 mii lei, pierdere netă 21 mii lei, 8 angajați.
Date de identificare
CUI
30894344
Nr. Registrul Comerțului
J2012001930226
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 noiembrie 2012
EUID
ROONRC.J2012001930226
Cod poștal
707381
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 20.04.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
270 mii lei
-62% față de 2024
Pierdere netă
21 mii lei
Angajați (medie)
8
Capitaluri proprii
18 mii lei
Datorii
323 mii lei
Active totale
341 mii lei
Marjă netă
-7,6%
Cifră / angajat
34 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 561 din 842 în județul Iași și locul 12.038 din 20.473 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 95% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 62% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
6.452
13 mii
1,3 mil
498 mii
227 mii
201 mii
1,2 mil
717 mii
270 mii
Venituri totale
11 mii
21 mii
1,3 mil
537 mii
227 mii
201 mii
1,2 mil
728 mii
284 mii
Cheltuieli totale
118 mii
103 mii
806 mii
519 mii
370 mii
194 mii
1,1 mil
701 mii
305 mii
Profit / pierdere brută
-107 mii
-81 mii
471 mii
18 mii
-143 mii
6.894
27 mii
26 mii
-21 mii
Profit / pierdere netă
-108 mii
-82 mii
457 mii
13 mii
-146 mii
4.884
15 mii
19 mii
-21 mii
Număr mediu de angajați
4
4
4
4
4
2
9
8
8
Active imobilizate
54 mii
73 mii
126 mii
263 mii
315 mii
249 mii
212 mii
211 mii
202 mii
Active circulante
19 mii
37 mii
365 mii
208 mii
240 mii
91 mii
370 mii
163 mii
139 mii
din care stocuri
0
—
—
62 mii
70 mii
86 mii
123 mii
20 mii
49 mii
creanțe
11 mii
28 mii
350 mii
136 mii
143 mii
0
114 mii
60 mii
44 mii
casa și conturi la bănci
7.744
9.037
14 mii
9.664
27 mii
5.514
133 mii
83 mii
46 mii
Cheltuieli în avans
13 mii
63
63
63
63
—
—
—
—
Datorii
263 mii
374 mii
297 mii
265 mii
494 mii
336 mii
563 mii
335 mii
323 mii
Venituri în avans
5.242
0
0
—
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
-182 mii
-264 mii
193 mii
207 mii
61 mii
4.029
19 mii
39 mii
18 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.