În 2025: cifra de afaceri 904 mii lei, profit net 62 mii lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
2665078
Nr. Registrul Comerțului
J1992002607202
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 decembrie 1992
EUID
ROONRC.J1992002607202
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.02.2000
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
904 mii lei
+140% față de 2024
Profit net
62 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
723 mii lei
Datorii
552 mii lei
Active totale
1,3 mil lei
Marjă netă
6,9%
Cifră / angajat
226 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 33 din 272 în județul Hunedoara și locul 2.951 din 16.155 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1102Fabricarea vinurilor din struguri
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
309 mii
452 mii
400 mii
451 mii
451 mii
535 mii
634 mii
1,3 mil
377 mii
904 mii
Venituri totale
323 mii
597 mii
428 mii
964 mii
513 mii
613 mii
1,2 mil
1,3 mil
377 mii
911 mii
Cheltuieli totale
307 mii
571 mii
412 mii
909 mii
427 mii
563 mii
1 mil
751 mii
356 mii
826 mii
Profit / pierdere brută
16 mii
26 mii
16 mii
54 mii
86 mii
50 mii
211 mii
516 mii
21 mii
85 mii
Profit / pierdere netă
8.143
20 mii
11 mii
45 mii
81 mii
45 mii
203 mii
505 mii
15 mii
62 mii
Număr mediu de angajați
3
3
6
6
6
6
5
4
4
4
Active imobilizate
319 mii
412 mii
1,4 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,1 mil
958 mii
949 mii
980 mii
921 mii
Active circulante
321 mii
504 mii
363 mii
364 mii
495 mii
435 mii
512 mii
731 mii
481 mii
355 mii
din care stocuri
8.936
11 mii
13 mii
17 mii
20 mii
28 mii
38 mii
40 mii
42 mii
46 mii
creanțe
74 mii
105 mii
202 mii
308 mii
342 mii
325 mii
318 mii
426 mii
374 mii
157 mii
casa și conturi la bănci
238 mii
387 mii
147 mii
38 mii
133 mii
82 mii
156 mii
265 mii
65 mii
152 mii
Cheltuieli în avans
410
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Datorii
249 mii
555 mii
981 mii
743 mii
844 mii
768 mii
774 mii
700 mii
593 mii
552 mii
Venituri în avans
—
—
502 mii
440 mii
379 mii
317 mii
—
—
—
—
Capitaluri proprii
391 mii
361 mii
328 mii
372 mii
453 mii
492 mii
695 mii
980 mii
868 mii
723 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.