În 2025: cifra de afaceri 106 mil lei, profit net 7,6 mil lei, 25 angajați.
Date de identificare
CUI
40345807
Nr. Registrul Comerțului
J2018001065524
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 decembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018001065524
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 05.04.2019
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Giurgiu
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
106 mil lei
+138% față de 2024
Profit net
7,6 mil lei
Angajați (medie)
25
Capitaluri proprii
7,6 mil lei
Datorii
14,8 mil lei
Active totale
22,4 mil lei
Marjă netă
7,2%
Cifră / angajat
4,3 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 2 din 456 în județul Giurgiu și locul 119 din 20.638 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
3530Furnizarea de abur și aer condiționat
3811Colectarea deșeurilor nepericuloase
3822Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
3823Alte activități de tratare a deșeurilor
3831Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
3832Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4213
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 66% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
2 mil
7,9 mil
15,6 mil
13,6 mil
14 mil
44,6 mil
106 mil
Venituri totale
0
2 mil
7,9 mil
15,6 mil
13,6 mil
14,3 mil
44,8 mil
112 mil
Cheltuieli totale
8
1,6 mil
5,8 mil
14,1 mil
10,3 mil
13,1 mil
40,3 mil
103 mil
Profit / pierdere brută
-8
359 mii
2,1 mil
1,5 mil
3,3 mil
1,2 mil
4,5 mil
8,8 mil
Profit / pierdere netă
-8
339 mii
2 mil
1,3 mil
2,9 mil
1,2 mil
3,9 mil
7,6 mil
Număr mediu de angajați
—
14
28
53
37
43
38
25
Active imobilizate
330
300 mii
759 mii
1 mil
880 mii
2,6 mil
4,7 mil
7,1 mil
Active circulante
1.162
434 mii
2,1 mil
2,4 mil
3,8 mil
5,7 mil
13,1 mil
15,2 mil
din care stocuri
—
5.571
41 mii
187 mii
41 mii
2 mil
407 mii
2,6 mil
creanțe
—
199 mii
1,4 mil
2,1 mil
3,1 mil
3,1 mil
10,8 mil
11 mil
casa și conturi la bănci
1.162
229 mii
656 mii
85 mii
643 mii
519 mii
2 mil
1,7 mil
Cheltuieli în avans
—
919
6.075
44 mii
37 mii
2,9 mil
56 mii
67 mii
Datorii
500
395 mii
889 mii
2,1 mil
1,9 mil
9,2 mil
14,1 mil
14,8 mil
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
182
182
Capitaluri proprii
992
340 mii
2 mil
1,3 mil
2,9 mil
2 mil
3,9 mil
7,6 mil
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.