În 2025: cifra de afaceri 90,8 mil lei, profit net 8,8 mil lei, 139 angajați.
Date de identificare
CUI
3553331
Nr. Registrul Comerțului
J1991000554525
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 iulie 1991
EUID
ROONRC.J1991000554525
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.04.2000
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
01.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Giurgiu
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
90,8 mil lei
+49% față de 2024
Profit net
8,8 mil lei
Angajați (medie)
139
Capitaluri proprii
21,2 mil lei
Datorii
17,5 mil lei
Active totale
40,3 mil lei
Marjă netă
9,6%
Cifră / angajat
653 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 3 din 452 în județul Giurgiu și locul 145 din 20.596 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0891Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
0893Extracția sării
0899Alte activități extractive n.c.a.
0910Activități de servicii anexe extracției petrolului brut și gazelor naturale
2016Fabricarea materialelor plastice în forme primare
2363Fabricarea betonului
2366Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
3811Colectarea deșeurilor nepericuloase
3821Recuperarea materialelor reciclabile
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
11,5 mil
13,4 mil
35,9 mil
55,1 mil
49,2 mil
37,9 mil
52,8 mil
83,3 mil
60,9 mil
90,8 mil
Venituri totale
13,6 mil
14,4 mil
33,6 mil
55,6 mil
49,2 mil
38,2 mil
53,3 mil
85,2 mil
67,8 mil
86,7 mil
Cheltuieli totale
13,3 mil
14,1 mil
29,1 mil
44,1 mil
35,3 mil
32 mil
49 mil
65 mil
61,3 mil
76,5 mil
Profit / pierdere brută
316 mii
247 mii
4,5 mil
11,4 mil
13,9 mil
6,3 mil
4,3 mil
20,3 mil
6,5 mil
10,1 mil
Profit / pierdere netă
272 mii
196 mii
3,9 mil
9,7 mil
11,7 mil
5,2 mil
3,5 mil
17,3 mil
6 mil
8,8 mil
Număr mediu de angajați
103
113
124
143
151
155
139
133
150
139
Active imobilizate
11 mil
9,1 mil
8,6 mil
7,9 mil
8,7 mil
11,5 mil
9,2 mil
8,5 mil
13,9 mil
16 mil
Active circulante
14,1 mil
15,5 mil
10,7 mil
16,7 mil
24,2 mil
15,4 mil
25,3 mil
33 mil
23,7 mil
24,3 mil
din care stocuri
2,1 mil
2,8 mil
2.654
2.654
2.654
—
4,3 mil
1,2 mil
7,5 mil
3,6 mil
creanțe
4,9 mil
6,1 mil
5,8 mil
8,7 mil
13,2 mil
10,2 mil
17,4 mil
11,9 mil
14,4 mil
17,9 mil
casa și conturi la bănci
7,1 mil
6,6 mil
4,8 mil
8 mil
11 mil
5,1 mil
3,6 mil
19,9 mil
1,7 mil
2,8 mil
Cheltuieli în avans
1,7 mil
1,4 mil
1,9 mil
3,2 mil
5,4 mil
3,8 mil
—
—
—
—
Datorii
4,4 mil
3,4 mil
3,2 mil
5,1 mil
7,4 mil
9,1 mil
13,8 mil
25,1 mil
21 mil
17,5 mil
Venituri în avans
83 mii
453 mii
408 mii
907 mii
1,3 mil
140 mii
—
—
—
1,6 mil
Capitaluri proprii
22,3 mil
22,1 mil
17,6 mil
21,8 mil
29,5 mil
21,3 mil
20,7 mil
16,4 mil
16,6 mil
21,2 mil
din care capital subscris vărsat
48 mii
48 mii
48 mii
48 mii
48 mii
48 mii
48 mii
132 mii
132 mii
132 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.