În 2025: cifra de afaceri 46,5 mil lei, profit net 3,5 mil lei, 94 angajați.
Date de identificare
CUI
14737011
Nr. Registrul Comerțului
J2024005019232
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 iulie 2024
EUID
ROONRC.J2024005019232
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.2002
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
27.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
46,5 mil lei
-32% față de 2024
Profit net
3,5 mil lei
Angajați (medie)
94
Capitaluri proprii
14,8 mil lei
Datorii
21,2 mil lei
Active totale
36 mil lei
Marjă netă
7,5%
Cifră / angajat
495 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 3 din 674 în județul Ilfov și locul 53 din 9.083 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 27.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
0240Activități de servicii anexe silviculturii
2420Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel
3012Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement
3315Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4329Alte lucrări de instalații pentru construcții
4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 32% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
37 mil
31,5 mil
40,5 mil
35,1 mil
26,6 mil
96,2 mil
73,8 mil
66,5 mil
68,8 mil
46,5 mil
Venituri totale
37,5 mil
32,1 mil
41,5 mil
36 mil
26,7 mil
97,3 mil
75,7 mil
67,2 mil
71 mil
46,8 mil
Cheltuieli totale
32,6 mil
28,8 mil
38,9 mil
32,7 mil
25,8 mil
94,8 mil
72,6 mil
61,7 mil
63,9 mil
42,7 mil
Profit / pierdere brută
5 mil
3,3 mil
2,6 mil
3,4 mil
934 mii
2,5 mil
3,1 mil
5,5 mil
7,1 mil
4,1 mil
Profit / pierdere netă
4,2 mil
2,8 mil
2,3 mil
2,9 mil
730 mii
2,1 mil
2,7 mil
4,6 mil
6,2 mil
3,5 mil
Număr mediu de angajați
113
115
110
103
85
84
93
98
96
94
Active imobilizate
7,8 mil
8,4 mil
10,2 mil
7,7 mil
6,7 mil
8,9 mil
13,7 mil
21,6 mil
19,1 mil
18,9 mil
Active circulante
11,9 mil
12,8 mil
11,2 mil
14,9 mil
11,3 mil
16,8 mil
17,2 mil
16,9 mil
17,5 mil
16,9 mil
din care stocuri
2 mil
3,7 mil
2,8 mil
3,6 mil
3,5 mil
2,6 mil
2,9 mil
1,5 mil
1,3 mil
2,8 mil
creanțe
4,6 mil
4,7 mil
3,6 mil
8,3 mil
5,6 mil
10,8 mil
8,2 mil
7,7 mil
7,1 mil
5,9 mil
casa și conturi la bănci
5,3 mil
4,3 mil
4,8 mil
3,1 mil
2,2 mil
3,5 mil
6,1 mil
7,7 mil
9,1 mil
8,2 mil
Cheltuieli în avans
32 mii
54 mii
36 mii
34 mii
35 mii
124 mii
109 mii
106 mii
121 mii
173 mii
Datorii
9,3 mil
10,3 mil
11,5 mil
12 mil
10,2 mil
16,8 mil
19,5 mil
23,2 mil
20,9 mil
21,2 mil
Venituri în avans
—
—
12 mii
13 mii
8.396
24 mii
77 mii
130 mii
87 mii
43 mii
Provizioane
37 mii
55 mii
—
—
99 mii
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
10,4 mil
10,9 mil
10 mil
10,7 mil
7,8 mil
9,1 mil
11,4 mil
15,2 mil
15,8 mil
14,8 mil
din care capital subscris vărsat
450 mii
450 mii
450 mii
450 mii
450 mii
450 mii
450 mii
450 mii
450 mii
450 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.