RODRAS INT S.R.L. - CUI 47182014, Turda – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA3 ani pe piață
RODRAS INT S.R.L.
CUI 47182014J12/6925/2022
Basarabiei, Municipiul Turda, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 348 mii lei, profit net 162 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
47182014
Nr. Registrul Comerțului
J12/6925/2022
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 noiembrie 2022
EUID
ROONRC.J12/6925/2022
Cod poștal
401122
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
12.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Turda
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
348 mii lei
+20% față de 2024
Profit net
162 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
163 mii lei
Datorii
277 mii lei
Active totale
440 mii lei
Marjă netă
46,4%
Cifră / angajat
348 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 9 în județul Cluj și locul 73 din 138 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4648 – Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4648 – Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
1392Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
1394Fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plase
1396Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
1399Fabricarea altor articole textile n.c.a.
1419Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
1431Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie
1439Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte
1512Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
1622Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
1723
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 63% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
291 mii
289 mii
290 mii
348 mii
Venituri totale
291 mii
289 mii
290 mii
348 mii
Cheltuieli totale
138 mii
144 mii
220 mii
157 mii
Profit / pierdere brută
153 mii
144 mii
70 mii
192 mii
Profit / pierdere netă
145 mii
125 mii
60 mii
162 mii
Număr mediu de angajați
—
1
1
1
Active circulante
292 mii
370 mii
418 mii
440 mii
din care stocuri
—
3.363
4.037
—
creanțe
262 mii
202 mii
406 mii
430 mii
casa și conturi la bănci
30 mii
165 mii
7.963
10 mii
Datorii
147 mii
100 mii
344 mii
277 mii
Capitaluri proprii
146 mii
270 mii
74 mii
163 mii
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.