SADRAS SRL - CUI 22565596, Turda – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA19 ani pe piață
SADRAS SRL
CUI 22565596J12/4430/2007
P-ța BASARABIEI, Municipiul Turda, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 312 mii lei, profit net 76 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
22565596
Nr. Registrul Comerțului
J12/4430/2007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 octombrie 2007
EUID
ROONRC.J12/4430/2007
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
10.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Turda
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
312 mii lei
+54% față de 2024
Profit net
76 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
363 mii lei
Datorii
306 mii lei
Active totale
670 mii lei
Marjă netă
24,3%
Cifră / angajat
312 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 2 din 9 în județul Cluj și locul 79 din 138 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4648 – Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4648 – Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
1610Tăierea și rindeluirea lemnului
1621Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
1629Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2561Tratarea și acoperirea metalelor
2562Operațiuni de mecanică generală
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3101Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
3212Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 46% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
216 mii
219 mii
167 mii
200 mii
219 mii
291 mii
296 mii
261 mii
203 mii
312 mii
Venituri totale
216 mii
235 mii
171 mii
200 mii
219 mii
291 mii
297 mii
261 mii
203 mii
317 mii
Cheltuieli totale
137 mii
140 mii
172 mii
186 mii
160 mii
224 mii
218 mii
188 mii
187 mii
227 mii
Profit / pierdere brută
79 mii
94 mii
-1.147
15 mii
59 mii
67 mii
79 mii
73 mii
16 mii
90 mii
Profit / pierdere netă
73 mii
92 mii
-2.818
13 mii
57 mii
64 mii
76 mii
71 mii
13 mii
76 mii
Număr mediu de angajați
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
286 mii
286 mii
282 mii
279 mii
275 mii
271 mii
267 mii
264 mii
260 mii
299 mii
Active circulante
107 mii
211 mii
238 mii
234 mii
264 mii
224 mii
321 mii
197 mii
510 mii
370 mii
din care stocuri
45 mii
7.056
13 mii
13 mii
13 mii
10 mii
144 mii
15 mii
21 mii
15 mii
creanțe
52 mii
172 mii
211 mii
200 mii
204 mii
132 mii
119 mii
155 mii
468 mii
304 mii
casa și conturi la bănci
9.572
32 mii
13 mii
21 mii
47 mii
82 mii
58 mii
27 mii
21 mii
51 mii
Datorii
320 mii
332 mii
357 mii
337 mii
306 mii
198 mii
287 mii
175 mii
482 mii
306 mii
Capitaluri proprii
73 mii
165 mii
162 mii
175 mii
233 mii
298 mii
301 mii
286 mii
288 mii
363 mii
din care capital subscris vărsat
320
320
320
320
2.000
2.000
2.000
2.000
2.000
2.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.